Nieuws

Ad Aarts positief over PE menners

17-04-2011

Op zondag 17 april vond op het KNHS-centrum in Ermelo de eerste training plaats van de Para Equestrian menners. Bondscoach Ad Aarts was positief over de resultaten en de enthousiaste instelling van de deelnemers.

Jan Ranzijn, Jacques Poppen en Corrie Wegerif Jan Ranzijn, Jacques Poppen en Corrie Wegerif

Het voltallige PE kader was aanwezig in Ermelo om te trainen op de dressuur en de vaardigheid. Jan Ranzijn, Corrie Wegerif, Adriaan Struyk, Jacques Poppen, Monique de Bruin en Albert Dussel namen de tips van Ad Aarts ter harte. Albert Dussel kon vanwege zijn beenblessure niet rijden, maar toonde zijn inzet door zijn paard onder toeziend oog van Aarts te longeren.
Ad Aarts was goed te spreken over de menners en de training: “We hebben flink geoefend op de dressuur, want het blijkt dat de menners deze dressuurproef eigenlijk te weinig rijden. Ik had een pittige vaardigheid neergezet met behoorlijk wat draaiwerk want het was me opgevallen dat de menners daar in de marathon ook moeite mee hadden. Het niveau van de rijders is beter dan vorig jaar en ik was blij verrast over het enthousiasme en het fanatisme van de deelnemers.”
Onderstaand een korte foto impressie. Tot onze spijt zijn niet alle rijders afgebeeld.

Bron: Hoefnet.nl
Overname zonder voorafgaande toestemming van de redactie is niet toegestaan.
 

Jan Ranzijn met Albert Dussel achterop Jan Ranzijn met Albert Dussel achterop
Corrie Wegerif Corrie Wegerif
Adriaan Struyk Adriaan Struyk