Afbeelding
Foto: Gemma Jansen

Winactie | Marathonles van Raymond Letteboer

Winacties

Raymond Letteboer is al twintig jaar lang een geduchte concurrent op de menwedstrijden. Bij de tweespannen geeft hij met name in de marathon zijn concullega’s vaak het nakijken. Hij geeft ook privé- en groepslessen op alle niveaus én leidt jonge paarden en pony’s op.

Zijn motto: Goede communicatie tussen menner en paard is de basis van een fijne samenwerking. Een paard hoort taktmatig op eigen benen te kunnen lopen, voorwaarts en rechtgericht te zijn. Daarbij moet hij los zijn in zijn lijf en goed reageren op de hulpen van de menner.

Voor de nieuwe MenSport & Showpaard is hij graag bereid om een abonnee de fijne kneepjes van het rijden van marathonhindernissen bij te brengen. Wil jij les van hem op zijn terrein in Ootmarsum? Mail dan jouw motivatie en informatie over jezelf en je paard(en)/pony(‘s) naar info@mensport.nl.

Foto: Gemma Jansen