Bornem CAI 29/05/2019 - 02/06/2019

LIST OF COMPETITORS 

NR

NAME

CLASS

COUNTRY

 

1

PALLEN Sebastien

P1

 BEL

2

PIROTTE Gilles

P1

 BEL

3

TINLOT Sven

P1

 BEL

4

VERLEE Seppe

P1

 BEL

5

KALALAHTI Leena

P1

 FIN

6

CHRISTMANN Anna

P1

 FRA

7

DE JOTEMPS Delphine

P1

 FRA

8

BERLAGE Katja

P1

 GER

9

HANISCH Patrick

P1

 GER

10

HORST Carolin

P1

 GER

11

KÖPPEN Anne

P1

 GER

12

SCHÄFER Sandra

P1

 GER

14

SCHÄFER Sandra

P1

 GER

15

BOOGAARTS Chantalle

P1

 NED

16

JANSSEN Brent

P1

 NED

17

RADSTAKE Henk

P1

 NED

18

RACKING Anna

P1

 SWE

19

DE SCHUTTER Jeroen

P2

 BEL

20

DEUDON Nicolas

P2

 BEL

21

POTTIER Hughes

P2

 BEL

22

VAN DEN BROECK Pieter

P2

 BEL

23

VAN PRAET Nico

P2

 BEL

24

VERHAEGE Johan

P2

 BEL

25

POENTIS Carine

P2

 FRA

26

SNOW Averina

P2

 GBR

27

BRECHTKEN Antonia

P2

 GER

28

HOLZUM Carl

P2

 GER

29

JEURINK Rene

P2

 GER

30

PFEFFER Jan-Felix

P2

 GER

31

SCHUPPERT Thomas

P2

 GER

32

WEIHE Christof

P2

 GER

33

LAPLUME Claudine

P2

 LUX

34

CREMERS Anneke G E M

P2

 NED

35

RUTJENS Rodinde

P2

 NED

36

TE POELE Heidi

P2

 NED

37

VERHOFSTAD Daan

P2

 NED

38

VLOEDGRAVEN Robert

P2

 NED

39

FROST Gunlög

P2

 SWE

40

STRÖMBERG Marika

P2

 SWE

41

BAX Tinne

P4

 BEL

42

VAN DEN BOSCH Bert

P4

 BEL

43

VAN DYCK Thomas

P4

 BEL

44

VANHOENACKER Julien

P4

 BEL

45

VERDRONCKEN Bart

P4

 BEL

46

BÜGENER Michael

P4

 GER

47

WALTER Jaqueline

P4

 GER

48

BEEKHUISZEN Hendrik-Jan

P4

 NED

49

KINDS Jannes

P4

 NED

50

LEGEMAAT - VAN BEMMEL Dia

P4

 NED

51

LIMPENS Rene

P4

 NED

52

VAN DE KAMP Aart Jr.

P4

 NED

53

BRYNAERT Pieter-Jan

H1

 BEL

54

DASOUL Cindy

H1

 BEL

55

DE BRUYNE Gino

H1

 BEL

56

JANS Frederik

H1

 BEL

57

LOUESSE Etienne

H1

 BEL

58

LOUESSE Etienne

H1

 BEL

59

PIJL Tamara

P1

 NED

60

MALHERBES Louis Marie

H1

 BEL

61

PHILIPPOT Laure

H1

 BEL

62

WYNANTS André

H1

 BEL

63

JÄRVINEN Talvikki

H1

 FIN

64

KALALAHTI Leena

H1

 FIN

65

SIMONSEN Ben

H1

 FIN

66

BRISOU Anne Violaine

H1

 FRA

67

FERRE Richard

H1

 FRA

68

KANDEL Nicolas

H1

 LUX

69

LEMMER Jean-Jacques

H1

 LUX

70

SCHILTZ Franz

H1

 LUX

71

SCHILTZ Marie

H1

 LUX

72

THIBAUT-MCCAW Maureen

H1

 LUX

73

DE RONDE Piet

H1

 NED

74

JANSMA Gjalt Jan

H1

 NED

75

SCHUILING Anniek

H1

 NED

76

SIEBERS Saskia

H1

 NED

77

VAN DEN BOSCH - JANSEN Cl

H1

 NED

78

VAN DER HORST Jaap

H1

 NED

79

VAN DER SNOEK Elke

H1

 NED

80

JÖNSSON Annette

H1

 SWE

81

JÖNSSON Annette

H1

 SWE

82

BAGUETTE Marc

H2

 BEL

83

BINET Nicolas

H2

 BEL

84

MEUWIS Ivan

H2

 BEL

85

OOSTERLIJNCK Ruben

H2

 BEL

86

BERLAGE Max

H2

 GER

87

EVERS Erik

H2

 NED

88

LEYTEN Gerard

H2

 NED

89

LEYTEN Gerard

H2

 NED

90

WAGNER Bettina

H2

 SUI

91

CLAEYS Pieter

H4

 BEL

Driving Program Copyright by Philippe Liénart (Belgium)