
Koetsiersvereniging De IJsselmenners viert jubileum met uitje naar Wolvega
SportDit jaar viert Koetsiersvereniging De IJsselmenners in Hall haar 40 – jarig bestaan. De leden van de club hebben dit afgelopen weekend gevierd met een feestelijk uitje naar de drafbaan, het Victoria Park in Wolvega.
Met een volle touringcar reden ze naar de drafbaan, waar de club uitgebreid in het zonnetje werd gezet door de organisatie van het Victoria Park. De leden kregen uitleg van ‘het spel’ en een rondleiding door de stallen. Er werden die dag maar liefst tien koersen verreden en diverse leden mochten de koers volgen vanuit een volgauto.
Topsnelheid 60 kilometer per uur
Eén van de leden, Esther Dijkema, vertelt enthousiast: “Dit was zo gaaf! Je rijdt achter de jury-bus aan, naast de deelnemers. Die dravers lopen tussen de 50 en 60 kilometer per uur op de baan, dus je kunt je voorstellen dat het meerijden ontzettend spectaculair is!”
![]()
Ze vervolgt: ”Koers nummer 7 was speciaal vernoemd naar onze vereniging: “de IJsselmenners-koers”. Hoe leuk is dát! En helemaal leuk toen onze voorzitter Margriet Wartena daarna de prijsuitreiking mocht doen. Aan het eind van de dag werden we uitgenodigd voor een foto-momentje in de Victory-Circle.”
Veertig jaar jong, still going strong
Esther kijkt vooruit: “We zijn 40 jaar jóng, en dat betekent voor ons ook een jong en fris, nieuw logo voor de koetsiersvereniging. Op deze dag is dus ook het nieuwe IJsselmenners- logo gepresenteerd. We kijken met zijn allen terug op een fantastische dag en 40 jaren, en kijken vooruit naar de volgende 40 jaar!
IJsselmenners, van harte gefeliciteerd met jullie mooie jubileum!
Bron: Hoefnet, overname zonder toestemming via info@hoefnet.nl is niet toegestaan
Foto: De IJsselmenners











